V dňoch 15. a 16. júna 2013 sa po prvýkrát na Slovensku konalo Fórum o rodine. Svojou návštevou nás poctil skvelý prednášateľ v oblasti rodiny a vzťahov, pán Bernard Percy.

O čom bolo Fórum?
1. deň: Ako vytvoriť ideálny a trvalý partnerský vzťah?
2. deň: Rodičovstvo, alebo ako mať šťastné a nápomocné deti, ktoré Vás milujú a ctia?

Čo napísali účastníci Fóra o rodine?
Po 1.dni 15.06.2013

– Bolo to výborné. Veľa informácií a veľa príkladov ktoré mi dali úplný koncept komunikácie a s tým súvisiach vecí v akomkoľvek vzťahu (rodinný, pracovný). J.Č.
– V prvom rade veľmi ďakujem! Bolo to naozaj veľmi super. Tie príklady doslova “ťali” do živého a verím, že som po dnešku oveľa schopnejší. Ďakujem ešte raz. J.M.
– Jsem velmi spokojená. Odnáším si spoustu poznatků, kterými můžu vylepšit vztah se svým manželem, ale i s ostatními lidmi okolo mně. Můžu naučit ostatní, jak se mohou dostat z nesnází, jak by mohli i oni lépe komunikovat a vylepšit si vztahy. G.J.
– Ďakujem pekne za odhalenie “skutočnosti”, ktoré človek robí spontánne a vy ste mi ukázali cestu ich napraviť a pomôcť mať krajší a príjemnejší vzťah, život. J.K.
– Bernard presne vie, čo nám potrebuje povedať, aby sme zmenili svoje životy. Presne vie, ako nám k tomu dať masu!!! Za jeden deň dostať kľúčové informácie pre partnerský vzťah, to som nečakala. Každá jedna informácia, každá spomenutá definícia, každý príklad úplne súvisí s tvorením vzťahu a kto tu nebol, nemá dáta. K.G.

Po 2.dni 16.06.2013

– Fantastické. Dalo mi to základné informácie a princípy pre založenie rodiny, budovanie vzťahu a výchovu detí. J.K.
– Jsem plná dojmů. Dostala jsem plno námětů, jak vylepšit svůj vztah ke svým dětem a jestě více si užít společnou cestu naším životem. Vidím, že je stále na čem pracovat. Těším se na to, jak dnes přijedu ke svému nejstaršímu synovi a potvrdím mu jeho skvěle vlastnosti. Bude to jistě krásný večer. Mám tři děti a tak si jistě dovedete představit, co krásného mě jestě v soužití s nimi čeká. Děkuji moc. G.J.
– Úžasné! Na krásnych príkladoch som pochopil, čo je naozaj to najcennejšie, čo môžem mojej rodine dať! M.Ž.
– Úžasné, ľutujem len, že som neabsolvovala prvý deň seminára o partnerstve. Väčšinu problémov s deťmi by sme nemali, keby bol náš vzťah s manželom v poriadku. K.Ž.
– Super prdnášateľ a prekladateľ. Teším sa na aplikáciu a ďalšie podobné semináre. Všetko, čo som sa naučil budem aplikovať nielen na deti. J.V.

Ťažko úplne opísať unikátnu atmosféru týchto dvoch dní a preto vám prinášame aj zopár fotiek: