Hry otcov a synov na zvýšenie zdatnosti a odvahy.

Po veľmi úspešných kurzoch v roku 2017 s názvom Otcovia a synovia, sme sa  rozhodli opätovne zorganizovať tento víkendový kurz a dali sme mu nový názov, ktorý viac vystihuje jeho účel: Hry otcov a synov na zvýšenie zdatnosti a odvahy.

Sme radi, že Ivan Kissimon bol ochotný si pre nás a našich priateľov vyhradiť víkend 30.jún – 1.júl 2018 a opäť viesť tento zaujímavý kurz.

Kurz je určený pre dvojice otec a jeho syn, prípadne dcéra. Vek dieťaťa by nemal byť pod 10 rokov. Samozrejme, v prípade vyspelejších detí je možná aj účasť mladšieho dieťaťa. Vek otca nerozhoduje. Kurz sa bude konať priamo na pozemku chaty usporiadateľa v obci Vyhne.

Začiatok kurzu je v sobotu 30. júna 2018 o 10:00, príchod účastníkov medzi 9:00 a 9:30, v prípade dohody možno aj v piatok večer. Predpokladaný záver bude v nedeľu 1. júla 2018 okolo 17:00. V sobotu večer opekačka pri ohni a debata na témy spojené s tréningom a jeho nielen fyzickými aspektami.

Okrem fyzického a duševného prínosu samotných cvičení je našim účelom touto formou prispieť k upevneniu vzťahu medzi otcom a synom, resp. dcérou, kedže niektoré dcéry sa tiež zaujímajú o túto oblasť. Krátke video o tom, prečo by ste sa kurzu mohli a mali zúčatniť si pozrite tu.

Tréning nevyžaduje žiadnu špecifickú fyzickú zdatnosť ani predchádzajúcu skúsenosť.

Na základe skúseností z minula sme sa rozhodli, že samotný účastnícky poplatok bude €110,- za dvojicu. V cene je okrem samotného kurzu aj sobotný guláš na obed, ktorý nám uvarí Evka, špekačky, slaninka, cibuľa a chlebík na sobotnú večernú opekačku. Samozrejmosťou je citrónovo-mätová voda v priebehu oboch dní. Tí, čo pijú kávičku ju majú tiež v cene, ostatní čajík. Nedeľný obed podľa vlastnej chuti a z vlastnej peňaženky vyriešime v miestnej reštaurácii Kolkáreň, čo sa nám minule dobre osvedčilo.

Na internete nájdete rôzne možnosti ubytovania priamo vo Vyhniach a v okolí. Ak chcete prespať u nás na chate, prosíme, aby ste nás o tom dopredu informovali, resp. je na to možnosť označenia v prihláške. Chata má obmedzené možnosti, ale budeme sa snažiť každého uspokojiť. Možno nebude spať každý na riadnej posteli, ale na rozkladacej, prípadne nafukovacej. V každom prípade si pre istotu prineste spacák a vankúš, ak ste naň zvyknutí. Za prenocovanie si prosím pripravte €5,-/osobu.

Ak sa chcete tejto akcie zúčastniť, vyplňte a odošlite prosím nižšie pripravenú záväznú prihlášku. Počet miest je skutočne obmedzený, takže konajte rýchlo.

Po potvrdení prihlášky vám pošleme bližšie inštrukcie, aby ste k nám ľahko trafili, nakoľko priamo na mieste je veľmi zlý (takmer žiadny) GSM signál a nedá sa nám tam dovolať, aby sme Vás mohli telefonicky navádzať.

V prípade otázok píšte na info@orodine.sk, v mimoriadnych prípadoch volajte Ondrejovi na 0908 900 210.

 

Podmienka úhrady