UZEMNENIE, alebo zvládnutie zápalov a chronických chorôb tela CHODENÍM naboso PO ZEMI.

Vďaka zdanlivo jednoduchej činnosti, ktorou je chôdza naboso –  nazývaná tiež uzemnenie, je možné odstrániť chronické ochorenia a dokonca spomaliť starnutie. Táto myšlienka má potenciál zmeniť ľudské životy, zmierniť chronické bolesti až k spomaleniu tichého zabijaka známeho ako systémový zápal.

Pozrite si krátky film s názvom “Down to Earth”  , v preklade “K Zemi”.

Vysoko uznávaný kardiológ Dr. Stephen Sinatra  vo filme vysvetľuje:

” Jednoducho povedané, uzemnenie znamená doslova položiť svoje bosé nohy na Zem. Keď to urobíte, ste v kontakte so Zemou, a matka Zem je obdarená elektrónmi a tieto elektróny sú doslova pohlcované vašimi nohami. Je to ako prehltnúť hrste antioxidantov, ale dostávate ich cez nohy. “

Dr. Laura Koniver objavila uzemnenie celkom náhodou. Zistila, že keď stojí bosými nohami na Zemi s plačúcim dieťaťom na rukách, dieťa sa upokojí. Vo filme hovorí:

” Uzemnenie znamená pripojiť sa k Zemi, aby sme podporili konkrétnu funkciu orgánov v tele. Podporuje to telo ako celok, ale najmä to podporuje orgánové systémy až na úrovni tkanív a bunkových funkcií celého tela. “

Dr. Sinatra poznamenáva:

” Čo uzemnenie robí? Jednoducho povedané, doslova “rozšliapne” oheň zápalu. Lebo ak je zápal zdrojom všetkých chorôb, vrátane Alzheimerovej choroby, rakoviny, srdcovej choroby, cukrovky – zoznam by mohol pokračovať ďalej a ďalej – a ak môžeme ovplyvniť zápal a … zastaviť ho, budeme zdravšie bytosti.”

Zdroj: articles.mercola.com